W swojej ofercie TOR Konferencje posiada także organizację specjalistycznych seminariów. We współpracy z podmiotami dysponującymi unikalną, techniczną czy prawniczą wiedzą, powstają wydarzenia, których głównym celem jest przekazanie uczestnikom konkretnej, przydatnej w codziennej działalności wiedzy. Najczęstszymi tematami poruszanymi podczas tych wydarzeń jest interoperacyjność, uwarunkowania prawne i techniczne obsługi bocznic kolejowych, czy kwestie związane z pracą maszynistów.

Część z seminariów organizowana jest w ramach projektu TOR Centrum Szkoleniowe. Jest on ukierunkowany na dostarczenie uczestnikom aktualnej i wyczerpującej wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku transportowego i infrastrukturalnego. Wydarzenia seminaryjne realizowane są w siedzibie ZDG TOR, a grupy uczestników liczą maksymalnie 12 osób.

Planowane wydarzenia:

O NAS

Jesteśmy częścią ZDG TOR - firmy doradczej specjalizującej się w tematyce transportowej. Organizujemy konferencje, debaty, kongresy i seminaria.

SERWISY PARTNERSKIE

RYNEK KOLEJOWY

RYNEK INFRASTRUKTURY

TRANSPORT PUBLICZNY

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

W NEWSLETTERZE OTRZYMASZ:
Zapowiedzi wszystkich imprez
Informacje o przydatnych szkoleniach
Dostęp do publikacji naszych ekspertów


AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI

 

DINNERS CLUB JCB MASTERCARD VISA
© 2003-2014 ZDG TOR Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedruk materiałów w części lub całości oraz wykorzystanie zdjęć wyłącznie za zgodą Wydawcy. E-mail: konferencje@tor-konferencje.pl
Powered by PresstoCMS